Koszulka na rolce

Koszulka na rolce

Oferujemy torebki na rolce, które pozwalaną na wygodne spakowanie produktów spożywczych. Idealnie nadają się do pakowania owoców, warzyw, pieczywa czy mięs.
Wykonane są z transparentnej folii HDPE i posiadają atest PZH, pozwalający na kontakt folii z żywnością.

Z początkiem roku 2019 wprowadziliśmy na rynek torby foliowe według własnej opracowanej technologii, poprawiającej ich parametry użytkowe. Wprowadzenie innowacji możliwe było dzięki współfinansowaniu projektu przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny  Rozwój 2014 – 2020.

 

Rozmiary:
Szerokość: 22cm- 35cm
Długość: 30cm- 60cm
Grubość: 8- 20µm
lość koszulek na rolce: od 100szt. do 750szt.

Woreczki na rolce

Woreczki na rolce idealnie nadają się do pakowania owoców, warzyw, pieczywa czy mięs.
Wykonane są z transparentnej folii HDPE i posiadają atest PZH, pozwalający na kontakt folii z żywnością. Posiadają perforację ułatwiającą zrywanie torebek z rolki.

Od początku roku 2019, poszerzyliśmy naszą ofertę sprzedażową o torby z polietylenu wysokiej gęstości, według własnej opracowanej technologii, ulepszając jej parametry użytkowe (wytrzymałość, rozciągliwość).

Rozmiary:
Szerokość: 22cm- 35cm
Długość: 30cm- 60cm
Grubość: 8- 20µm
Ilość woreczków na rolce: od 100szt. do 750szt.

Informujemy, że każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Parametry takie jak grubość, rodzaj folii czy nawój ustalamy wspólnie z klientem i na podstawie tych danych, kalkulujemy cenę.
Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia powyższych szczegółów.